Pon.- Pt. 9:00 - 19:00

Sob. 10:00 - 15:00

Napisz do nas!

  Biuro Obsługi Klienta

  Pon.- Pt. 9:00 - 19:00

  Sob. 10:00 - 15:00

  © Prawo autorskie 2024.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Prezentujemy państwu bardzo praktyczne i niezawodne maszyny mogące bez problemu sprostać państwa wymaganiom. Producent Peletto.pl oferuje profesjonalne suszarnie do trocin model aerodynamiczy typu SA-400 i SA-600.

  Charakterystyczną zaletą obu suszarni wspomnianych we wstępie jest ich kompaktowość oraz fakt, że nie wymagają specjalnych przygotowań przed montażem na produkcji. Rurociąg zostaje rozebrany na małe podzespoły wygodne podczas transportu oraz montażu. Aby zamontować suszarnie aerodynamiczną, nie są potrzebne żadne specjalistyczne maszyny czy narzędzia.

  Suszarnia aerodynamiczna serii SA to najlepszy wybór. Dlaczego?

  Suszarnia aerodynamiczna serii SA jest jest ekonomiczna, pobiera mało energii, ponieważ jest podłączona do kotła na paliwo stałe.

  Aerodynamiczne suszarnie typu „SA” służą do zmniejszenia wilgotności w takich typach surowców jak trociny, zrębka drzewna, słoma, wytłoki oraz innych odpadów w tym również zbożowych. Głównym źródłem ciepła w suszarniach jest piec, opalany zwykłym drewnem lub też peletem. Tak zastosowany mechanizm tworzy temperaturę idealną do rozpoczęcia pracy przy suszeniu surowca co wskazuje nam oczywiście termometr, który u nas montowany jest na linii już w zestawie.

  Po obróbce jaka następuje w suszarni, surowiec posiada zmniejszoną wilgotność do pożądanej i nadaje się do dalszej obróbki w tym do peletowania czy granulowania.

  Temperatura robocza powietrza suszącego suszarni aerodynamicznej wynosi 120-150 ° C, co eliminuje ryzyko zapłonu surowca. Suszarnia uruchamia się w ciągu kilku minut, proces kontroli suszenia jest łatwy. Prędkość ruchu cząstek w suszarni aerodynamicznej sięga 25 – 28 m / s, co pozwala suszyć odpady drewna, odpady rolnicze, torf, trociny i inne drobne materiały.

  Nie oglądałeś jeszcze żadnego produktu!
  Usługi

  Firma Peletto.pl oferuje Państwu zakres usług związanych z branżą peletowania oraz granulacji surowców.

  Nasza firma jest producentem wszystkich podzespołów peleciarek. We własnym zakresie prowadzimy produkcję maszyn do peletu również wykonujemy zamówienia indywidualne.

  Wykonujemy na zamówienie m.in:

  1. matrycę dostosowane pod indywidualne życzenie klienta;
  2. rolki kompletne oraz elementy rolek (w tym osi, krążniki);
  3. wały główne;
  4. kompletne głowicy do samodzielnego montażu (z obrotowymi rolkami oraz z obrotowymi matrycami);
  5. przenośniki taśmowe pod wymiar.

  Świadczymy usługi montażu oraz uruchomienia linii do produkcji pelletu, szkolimy personel.

  Gwarancja wysokiej jakości

  Własna produkcja

  8 lat na rynku

  Gwarancja i Serwis

  Dostawa w całej Europie

  Duży wybór produkcji

  Select your currency
  EUR Euro