Pon.- Pt. 9:00 - 19:00

Sob. 10:00 - 15:00

Napisz do nas!

  Biuro Obsługi Klienta

  Pon.- Pt. 9:00 - 19:00

  Sob. 10:00 - 15:00

  © Prawo autorskie 2024.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.
  O Peletto

  Witaj w Peletto! Jesteśmy dostawcą zaawansowanych rozwiązań w branży produkcji peletu i granulatu. Oferujemy zarówno pojedyncze maszyny jak i kompleksowe  linie produkcyjne. W branży maszyn do produkcji pelletu  i przetwarzania biomasy działamy od 2011 roku. Zdobywane latami  doświadczenie może posłużyć Ci we wdrożeniu nowych, ekologicznych i wysokodochodowych technologii.

   

  Dlaczego warto wybrać firmę Peletto?

   

  •  Innowacyjność. Nasze maszyny i linie produkcyjne są tworzone z wykorzystaniem ostatnich osiągnięć technologicznych. Podążamy za światowymi trendami, nieustannie dopracowując technologicznie nasze maszyny. Dzięki temu jesteśmy w czołówce wiodących producentów oraz chętnie wdrażamy także pomysły naszych klientów.

   

  • Technologia. Mimo tego, że granulowanie do tej pory kojarzyło się głównie z produkcją pelletu opałowego, ciągle udowadniamy, że to tylko niewielka część potencjału naszych maszyn. Recykling, produkcja nawozów, utylizacja odpadów, magazynowanie — to tylko kilka opracowanych przez nas rozwiązań. Nieustannie opracowujemy nowe technologie, udoskonalamy maszyny i wdrażamy pomysły w życie. Dla nas “niemożliwe” nie istnieje.

   

  • Wsparcie techniczne. Nasz zespół inżynierów, konstruktorów i specjalistów technicznych jest gotów służyć Ci wsparciem na każdym etapie projektu, od doradztwa technicznego po instalacje i serwis.

   

  • Spersonalizowane rozwiązania. Rozumiemy, że każdy projekt jest unikalny. Dlatego oferujemy spersonalizowane linie produkcyjne, dostosowane do Twoich potrzeb i celów. Nasz dział eksperymentalny ciągle opracowuje nowe technologie, ponieważ Twój sukces jest naszym priorytetem.

   

  • Globalna obecność. Rozwiązania oferowane przez firmę Peletto są popularne na rynku europejskim, między innymi w takich państwach jak: Rumunia, Bułgaria, Czechy, Ukraina, Estonia, Niemcy, Holandia, Francja, Włochy Litwa i Łotwa. Jesteśmy gotowi dostarczyć nasze produkty i wsparcie tam, gdzie jest to potrzebne. Dlatego właśnie weszliśmy na Polski rynek w 2019 roku.

   

  • Własna Produkcja. Posiadamy zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni ponad 3500 m², w których tworzymy część naszego asortymentu. Niektóre z naszych maszyn powstają we współpracy z renomowanymi podwykonawcami oraz partnerami branżowymi, co gwarantuje najwyższą jakość i różnorodność naszej oferty. Naszą siłą jest zdolność do dostarczania nie tylko własnych produktów, ale także wspieranie naszych klientów poprzez dostęp do różnorodnych rozwiązań.

   

  • Nasza Misja. Nasza misja polega na ciągłym dążeniu do doskonałości w oparciu o najnowsze  technologie i innowacyjne rozwiązania. Sukcesywnie z roku na rok pniemy się po drabinie liderów w branży produkcji granulatu. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania przemysłowe w różnych branżach: przetwórstwo biomasy, recykling tworzyw sztucznych, produkcji opału i nie tylko. Niezależnie od tego, czy jesteś producentem pelletu, działasz w branży rolniczej, czy po prostu masz pomysł na stworzenie własnego biznesu, jesteśmy gotowi przedstawić Ci odpowiednie rozwiązanie, które zagwarantuje sukces Twojej firmie.

   

  Jeśli szukasz niezawodnego partnera, który zapewni Ci nowoczesny sprzęt i wsparcie techniczne, to dobrze trafiłeś. Wspólnie przejdziemy od słów do czynów, a marzenia staną się faktem.

  Gwarancja wysokiej jakości

  Własna produkcja

  8 lat na rynku

  Gwarancja i Serwis

  Dostawa w całej Europie

  Duży wybór produkcji

  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro